1. Analýza

Včasná a podrobná analýza je základním předpokladem optimálního spojení pohodlí, výkonu a ochrany Vašeho zdraví. Vaše nohy jsou pomocí moderní technologie skenovány a získaná data slouží k vytvoření počítačového modelu.

Stupeň pronace a forma chodidla jsou rozhodujícími faktory při určování ideální sportovní ortopedické vložky a individuální úpravy lyžařské boty. Navrhneme Vám řešení vhodné pro Vaše nohy a sportovní aktivity.

2. Výroba vložky

Dle speciálního postupu si vyšlápnete otisk svého chodidla do silikonových vaků na stroji HD VAC.Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování a opět se na ně postavíte.

Po případné korekci a následném vychladnutí polotovarů získáváte 3D vložky vyrobené na míru přímo a jen pro Vás.Vaše nohy jsou plně stabilizované, zlepší se Vám postavení, celkové držení těla a minimalizuje pohyb nohy v lyžařské botě.

3. Vnitřní vypěňovací botička

Pro ještě vyšší komfort v lyžařské botě použijeme technologii „injection“,  tzn.  že vnitřní botičku za pomocí dvousložkové PU pěny vytvarujeme přesně dle Vaší nohy.

Neoprenové krytí prstů a flexibilní část pod přednožím  poskytují větší komfort. Tato technologie představuje unikátní rovnováhu mezi komfortem z dokonale obepnuté vnitřní botičky a výkonnostní botou.

Úpravou tímto způsobem Vám vytvoříme vnitřní botičky, které jsou přizpůsobené k Vašemu tvaru nohy pro optimální teplo, přesnost a pohodlí.

4. Skelet šitý na míru

Na základě získaných podrobných dat o Vašich nohách, Vám doporučíme model, který se nejlépe hodí k Vašemu tvaru nohy a lyžařským dovednostem. Čím přesněji skelet kopíruje anatomický tvar Vaší nohy, tím lepší pocit a výkon na sjezdovce budete mít. To se dá docílit jedině individuálním zakázkovým designem. Vybraný model upravujeme ručně na dřevěném kopytě určeném speciálně pro Vás.

Velká řemeslná zručnost, instinkt a zkušenosti jsou nezbytně nutné, abychom si byli jisti, že lyžařská bota je dokonale upravena dle Vašich potřeb.

Naše motto „Dokonalost a jedinečnost u každého páru bot“